Domů O nás Služby Kariéra Kontakt Partneři Reference

Reference

Dovolte, abychom touto cestou s manželem poděkovali za kompletní zprostředkování koupi našeho prvního bytu. S vaším servisem jsme byli spokojeni jak po profesionální, tak po lidské stránce. S nemovitostmi jsme až doposud neměli skoro žádné zkušenosti, proto jsme měli trošku obavy, ale vše proběhlo hladce a my jsme se bez problémů nastěhovali. I díky vám si užíváme příjemných starostí s jeho vybavováním.
Pavla a Jakub SedláčkoviKdyž jsem vaší společnosti zadával prodej své nemovitosti, čekal jsem, že to bude trvat věčnost, než se prodá. Ale byl jsem velmi příjemně překvapen. Naprosto profesionální práce i s právnickým servisem. Co víc si přát?
Díky Tomáš K.


Kvůli nové práci jsem potřebovala rychle najít pronájem zařízeného bytu v pěkné lokalitě blízko kanceláře. Neměla jsem čas vyhledávat v inzerátech a chodit prohlížet moc bytů, tak jsem se obrátila na vás. Teď to mám do práce tramvají deset minut a pár kroků za domem už začíná zeleň a příroda. A to všechno bez dlouhých průtahů za rozumnou cenu. Až budou známí shánět byt, ráda vás doporučím.
S pozdravem,
Karolína Veselá